Nimam besed
Nimam besed
ki bi dosegle
kip Svobode
nimam misli
ki bi hrumele
od prekipevanja
zgodbe
vidim samo jutro
ki me dviguje pokonci
in čutim prisotnost
tam kjer ni gneče
ker tam sem najraje
in zato pišem
na drobno
sproščeno
kot da pišem iz raja
kjer bo greh
vsaki čas storjen.
A dokler ga ni
sem še vedno
v sladkih višavah
a se pomalem
že bližam zemlji.
IŽ-lev
Poslano:
01. 01. 2020 ob 17:35
* jaz tudi ne, Irena,
čestitke.*
Poslano:
02. 01. 2020 ob 03:51
Svit dobro jutro
Ja, včasih napišem tako. Prav imaš.
Lepi dan ti želim,Irena
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 31. 12. 2019 ob 07:51
- Prebrano 557 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 132.7
