
diham
v sedimentih pesnikov
s soljo na ustnicah
na ekranu
so ognjeni vozovi
zadrga noči
sipine besed
tonejo
za stisnjenimi ustnicami
v bisernih sanjah
Jošt, v branje nam podarjaš pesem, h kateri se je vredno vračati ;)))
Čestitke k podčrtanki in lep pozdrav,
koni
Koni, prisrčna hvala!
Lep pozdrav!
Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Milan Žniderič - Jošt Š. (urednik)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!