
nezaprto okno ob okvirje
polomljen kos ograje ob steber
ko vetrovi plešejo kot ponoreli
iz valčka v quick step in v passo doble
udarja
utrip v prsih
ko me pogledaš
in strast razreže
izluščiš mi srce
izmed zob vzameš vrtnico
in jo posadiš
zacveti mi v temne kodre
plešem flamenko
polna vibracij žic
ki jih držiš v rokah
in udarjaš
za ritem
v katerem se vrtim
udarjajo dlani ob dlan
telo ob telo
dokler se ne razblinim
kakor tornado
razlit v puščavo
in vse utihne
v oazi
ki je privid popotnika
Pusti vetrove,
to seko, daj plesove
kako bi rekli Passo doble v slovenščini? - Pa še dobra je (Yulia, res je
Srdačan pozdrav,
Dean
uf, odličnooooooooooo
strast in izgubljena moška energija :D
Hvala, Dean
Hehe, naj ti bo.
Passo doble je ona je njegova malo ona crvena velika krpa u koridi, a malo bik... and so on.
Dean, kjer je več sonca, je tudi več strasti. Če ga imaš. Sonce. V sebi, :)
Hvala ti.
Lp
Pi
Pi,
Kad je ovo počelo, htedoh napisati "pesmu" o Passe Doble, pa me odvukoše obaveze... zaboravih...
ovo dvoje se je 2017 venčalo... ali to možeš naći i sama
Ej pročitaj (ako već nisi) https://www.pesem.si/a/objava/prikaz/140828/lepo_bodi pa onda komentare Gregorove, samo njegove, moje preskoči, pa malo surfaj, doista je dobar point, posebno za dame. A kakve veze ima sa ovim, pa možda jednom, kad bude prilika, ako ikada bude te ako ne padne u zaborav.
Srdačan pozdrav,
Dean
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!