
lepa slika žalostna
Helou srecok in hvala ti.
Bodi fajn.
Igor
Čestitke, res žalosten, a ne tako redek prizor ...
lp, Ana
Helou Ana in najlepša hvala!
Bodi lepo.
Igor
Helou Irena in hvala ti.
Bodi lepo.
Igor
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!