
Ako ne kažem rebro,
ne šapnem strana,
žar,
neka me zaboravi urna moja;
sve će proći, ali pepeo neće
ili misliš u srcu svome
da san tvrdi
nije šator od sastanka,
zar?
Vladimire, odmah sam je pročitala od zadnjeg ka prvom stihu. Tek potom od prvog ka zadnjem. Meštre!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vladimir Vuković
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!