
Misliš li na nas
kad slušaš
zvuk oluje
kao onda
kad bili smo
najbliži,
kao onda kad
Poeziju smo stvarali,
znaš li
zašto još uvijek
volim tu oluju
koja sve odnosi
kad najviše donosi,
osjećaš li još
zvuk naše oluje
s kojom otišli smo,
s kojom
zauvijek ostali smo.
Hvala draga Tanja i Salke,
Pozdrav,
Vesna
Prekrasno Vesnice!
Zagrljaj tebi!!!!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vesna Španić
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!