
Bravo Irena. Vraćao sam se par puta ovoj minijaturi i stvarno mi se svidjela njena koncepcija. Pozdrav Lean.
Lean dober večer
Mi je lepo, ker ti je všeč. Miniatura ja, tudi meni ni hitro šla...
Tvoje pesmi z lahkoto prehitijo.
Želim ti lep večer, pozdrav, Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!