
Z jutrom
zlezem vate
kakor hlad začetka
ki obljublja sonce
in grem naprej
kakor čas
kakor tišina
vpeta v preteklik
ki odhaja
kakor včeraj
v prazen spomin
še enega dne
Pozdravček, Irena,
meni se zdi pesem že samo s prvo kitico zaključena, druga se mi ne zdi potrebna.
Kaj meniš?
Lp, Ana
Ana dobro jutro
Tudi sama sem razmišljala v tej smeri, kot si zdaj napisala.
Zato jo bom izbrisala. Hvala ti, da si mi napisala.
Želim ti lepo nedeljo, Irena
Čeprav se ponavlja, je spomin vreden zapisa, lepa miniatura, ki na zanimiv način ubeseduje minljivost, čestitke,
Ana
Spoštovana Ana
Lepo se ti zahvalim za podčrtanko
in ti želim lepo nedeljo,Irena
Igor dobro jutro
Se ti lepo zahvalim za pohvalo ob podčrtanki, hvala ti.
Želim ti lepo nedeljo, ne glede na vreme,Irena
Valy, lepo jutro ti želim
Zahvalim se ti za podčrtanko, hvala ti.
Želim ti lep dan in vse dobro,Irena
Nastala je lepa miniatura, Irena.
Vredna večkratnega branja ☆
Čestitam.
lp Marija
Marija dober večer
Hvaležna sem da ti je všeč in si se ustavila pri branju.
Želim ti lep večer, lep pozdrav, Irena
Salke, lepo pozdravljen
Hvala ti, sem vesela tvoje pohvale.
Lep pozdrav,Irena
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!