
Jaka moć zapažanja, Marija. Lijepo.
Lp,
Katica
*Mateja
*Katica
*Irena,
hvala za dotik.
Rada bi prilepila sliko srčkov za našim blokom, pa mi ne uspe.
Vsako leto ob zaključku šole, kar čez noč, vzcvetijo na pločniku.
lep pozdrav
Marija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!