
Jaz sem sila težnosti!
Tvojega suhljatega telesa.
In pritiskam nate,
ko najmanj pričakuješ.
Z velikimi očmi
zreš vame, čeprav
me ne vidiš.
Rad se poigram
s tvojimi oblinami.
Gor, dol, levo in desno.
Včasih pomisliš name,
ko zaznaš intenziven
občutek nežnosti.
Ko plavaš v slani vodi.
Med valovi zaslišiš rek:
"Jaz sem morje in morje si ti."
Nezavedno postaneš del mene.
In jaz ostajam. Tam, kjer sem.
čestitke za izjemno pesem, lahko jo dojemamo ko ljubezensko, erotično, če pa gremo globlje, pa smo pri dojemanju dejstva, da je vsak vedno sam, nihče nikogar nima, da vsaka dvojina le večno približevanje, mi pa smo do konca vsak svoje morje, ki se včasih malo dotakne bližnjega in zlije z drugim ...
LP,lidija
PS, malo sem uredila ločila. upam, da ti je OK.
Hvala za podčtrtanko :) Ni problema :) vse je ok :)
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Melanholični Kameleon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!