Vožnja

Kadar sem se peljala z vlakom dlje od ene postaje

sem šla  v prostore toalete in si prižgala cigaret

za tolažbo, da mi ne zmanjka nikotina

bilo je enkrat tako in je zaposlena prišla

z besedami da ni dovoljeno kaditi

od takrat naprej res ni več cigareta na wc-ju

od takrat sedim tiha in pribita na stol

do zadnje postaje

gledam ven nepremično in sem takšna,

kot sem v kinu, apatično pogledujem ven

in štejem postaje do mojega odhoda.

Vlak je dobro prevozno sredstvo,

nudi mir, tišino lomi samo ropot motorja.

Na izhodu mi je najlažje, tako je vedno.

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 08. 03. 2018 ob 12:26
  • Prebrano 511 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 144.96

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!