Bibica - bubica

Bibica – bubica

 

 

Bibica - bubica,

bim sala bim,

kam hiti zdajle

naš mali fakin?

 

Malo pocukat'

za repek gosaka

in dret' se čez travnik,

kot ena sraka.

 

Bibca –bubica,

bim sala bim,

kam hiti zdajle

naš mali fakin?

 

K mami v naročje

poujčkat' se malo,

ji cmoka pritisnit',

kar malo, za šalo.

VanjaT

Komentiranje je zaprto!

VanjaT
Napisal/a: VanjaT

Pesmi

  • 20. 02. 2018 ob 14:06
  • Prebrano 719 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 15

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!