
Ko bom star in siv,
ti boš tu ob meni stala.
Mi boš brala lepe pesmi,
zlat poljub na lice dala.
Ko bom star in siv,
mi v tolažbo pest boš dala.
Jaz pa v srcu bom vesel,
da ob meni si ostala.
Ko bom star in siv,
me boš peti ti učila.
Tu pod čudovito brezo,
kjer sva prvič se ljubila.
Ko bom star in siv
in mi res bo že hudo.
Te v objem bom zadnjič skril,
ker sem ljubil te močno.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Sebastianus Flere
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!