Ko bom star in siv

Ko bom star in siv,

ti boš tu ob meni stala.

Mi boš brala lepe pesmi,

zlat poljub na lice dala.

 

Ko bom star in siv,

mi v tolažbo pest boš dala.

Jaz pa v srcu bom vesel,

da ob meni si ostala.

 

Ko bom star in siv,

me boš peti ti učila.

Tu pod čudovito brezo,

kjer sva prvič se ljubila.

 

Ko bom star in siv

in mi res bo že hudo.

Te v objem bom zadnjič skril,

ker sem ljubil te močno.

Sebastianus Flere

Komentiranje je zaprto!

Sebastianus Flere
Napisal/a: Sebastianus Flere

Pesmi

  • 18. 02. 2018 ob 16:23
  • Prebrano 491 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 14.44

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!