NABIRANJE - "VSAJENJE" ...
... Večkrat Sem Šel v Gozd z Namenom Kaj Nabrati ...
Prišlo Pa Je Tako - Da Sem Kaj "Vsadil" ...
WALTER Amigo
.jpg)
Napisal/a: WALTER Amigo
Aforizmi
- 25. 11. 2017 ob 10:38
- Prebrano 776 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 73.96
