
Včasih Se Vžge "Ogenj" ... Brez Da Bi Ga Lastnoročno Vžgal ...
In To Samo Zaradi Tega - Ker Nekaj Rečem ... Ali Naredim ...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: WALTER Amigo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!