LE LJUBEZEN

Misli, ki še vedno blodijo.
Skrb, ta ki mi ne da spati.
Upanje, edino ki me ohranja.
To je vse kar je ostalo,
le ljubezen.
Edino kar je samo moje.

Vsega ne dojemam,
kakor dojemam.
Borim se zase,
samo zase.
Ne omedlevam več.

Zapiram se kot školjka,
še sama se ne razvozlam,
Vse je postalo uganka,
le ljubezen je še pristna.

Ah, le ljubezen mi še pustite.

extra

Komentiranje je zaprto!

extra
Napisal/a: extra

Pesmi

  • 01. 04. 2009 ob 09:31
  • Prebrano 811 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!