
Prva domislica je odlična, druga nekoliko manj; kaj ko bi zaenkrat ohranil samo prvo in drugo še domislil? Pozdravek, Sara
Mja. Bom postavil drugo za svojo, če jo mal izpilim še kdaj kasneje.
O.k., super, zdaj pa samo še vejica pred če, pa bo :). Pozdravek, Sara
Če hočeš vejico, morm še piko naredit. Lepše mi je golo, brez. :)
Sej, da nič ne pomeni ... ne bi daleč mim usekal :P.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!