Potiho
Ostala sem
brez besed
ko sem iz sebe razsula
vsaki milimeter črk
ostala je še samo
preprosta beseda
nekako kot pozdrav
v novo jutro
da si potipam utrip
in izmerim srce
kako loputajo
nihajoča vrata
ob vstopu
in kako zradiram
na pol narobe
da še enkrat napišem
nekaj v zvezi z zemljo
in malo okoli neba
nocoj bodo stregli
koščke strele
ko bo nebo praznilo
črne oblake
pod streho bom
da me grom ne razcepi
potiho se izklopim
IŽ-lev

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 06. 07. 2017 ob 06:18
- Prebrano 587 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 81.94
