Potiho

Ostala sem

brez besed

ko sem iz sebe razsula

vsaki milimeter črk

ostala je še samo

preprosta beseda

nekako kot pozdrav

v novo jutro

da si potipam utrip

in izmerim srce

kako loputajo

nihajoča vrata

ob vstopu

in kako zradiram

na pol narobe

da še enkrat napišem

nekaj v zvezi z zemljo

in malo okoli neba

nocoj bodo stregli

koščke strele

ko bo nebo praznilo

črne oblake

pod streho bom

da me grom ne razcepi

potiho se izklopim

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 06. 07. 2017 ob 06:18
  • Prebrano 587 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 81.94

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!