
Kratkica, ki je lahko haiku, senryu ali nekaj tretjega, kar je dosegel Sašo z naslovom.
Poletje bo še dolgo ...
Hvala ti, spoštovana urednica Lidija, za ta poseben izkaz pozornosti. :-)
Prijetno počutje v poletnih dnevih ti želim,
Sašo
odlično
spomnil si me na staro mamo, ki mi je, otroku, govorila: " Delaj vse s pametjo in ne na silo, da ne bo Sizifovo delo, ha ha :))
Hvala ti, Triglav! :-) Ja, včasih zna biti počasneje hitreje ...
Lp, Sašo
Sašo...vseeno grem mimo raje po soncu... ( se kar malo bojim preblizu....pa čeprav je senčka ;). Super je...
LP, Majda
Lepa ti hvala, Majda, imaš prav, sonček je le sonček, tudi meni prija. :-)
Lp, Sašo
Sašo, obe podčrtanki sta mi všeč. Ta je nekaj posebnega. Res je kot je napisala Lidija, prav nič ni važno ali je haiku, senryu ali zgolj kratkica, važno je, da je dobra. :)
Lp, Lea
Lepa ti hvala, Lea! :-) Mi godi, ker ti je všeč.
Prijetne poletne dneve ti želim,
Sašo
:-) :-) :-)
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Sašo Zorc Florjanski
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!