
http://www.rtvslo.si/profil/andromaha:
"Ja,drevesa so pomembna,ne samo kot okras,gnezdišče ali drva, imajo tudi svoje poslanstvo za vsa živa bitja na Zemlji". |
http://www.rtvslo.si/profil/lila-9M95:
"Žal deževni pragozd izginja zaradi požarov in ker se zaradi previsokega CO2 listi, ki imajo to funkcijo, da čistijo zrak, posušijo- je pa odgovoren za velik del kisika na tem planetu :("
http://www.rtvslo.si/profil/mah:
"si zamisliš? biti zrak ...! kako bogato". |
Jaz:
Če bodo drevesa padla v kolaps, potem umremo tudi mi.
Varovati jih je potrebno, kot da so člani naše družine.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!