
Ta vrstica mi je všeč.
Video pa mogoče mal preveč reverba. :)
Pravopisno površen, priznam :) Hvala na popravku in komentarju!
Samo kot opomba: linki ne spadajo pod objavo, pač pa v komentar. Tokrat popravljam jaz, naslednjič boš vedel ...
Lp, lidija
Lep pozdrav, hvala na dobrodošlici in na opombi, vzeto na znanje.
Lp
T.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Tilen Čufer
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!