
NNe vem, če slišiš vršanje ali šumenje, če je pa tišina
Vse je tiho, samo šumenje se sliši. V tišino "vgravirano" šumenje. Morda:
gozdni parobek
v tišino vgravirano
šumenje smrek
Bolje
Pravzaprav odlično, sedaj haiku ne vzbuja več dvomov, slika je jasna.
Lp, lidija
Zdravo Lidija, ko sem prvotno verzijo še enkrat prebrala, se je tudi meni zazdela nejasna v primerjavi s to drugo. Tretja, objavljena danes, je še malo spremenjena.
Hvala za komentar!☺
Tretja ima spet kontroverznost: meni deluje slabše, ker če dejansko TIŠINA JE, potem ŠUMOV NI ....
Presežek je samo ta varianta
gozdni parobek
v tišino vgravirano
šumenje smrek
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: petja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!