
Črna zemlja
podstavek nebu
in koraku
višave
in nižine
sanjavo
tiktakajo
naproti
čemu
naproti
trajanju
in odhajanju
Izginjam hitreje
kot pritiskam na tipke
oooo kako me je zadela
zelo lepo napisano čestitke Irena
lp, M
Pozdravljena M,
zmotila si se napisala sem Irena z enakim imenom, ampak nisem Pi.
Me pa veseli, da ti je bila pesem všeč.
Lep pozdrav,I.Šelmić
Pozdravček, tudi mene je nagovorila, malo bi jo še dodelala:
Črna zemlja
kot podstavek nebu
in koraku
v višave
in nižine
sanjavo
tiktakajo
naproti
čemu
naproti
trajanju
in odhajanju
Izginjam hitreje
od pritiskanja na tipke. / kot pritiskam na tipke
Kaj meniš? lp, Ana
Ana, lepo pozdravljena
Sem prebrala, res si lepo popravila, grem tudi jaz prav popravljat.
Hvala ti.
Lep pozdrav, I.Šelmić
Irena, a si spregledala še en predlog popravka urednice Ane? - čemu naproti? še en: v višave (brez v)
Drugače pa pesem z večimi obrazi, četudi z malo besedami, da zelo veliko.
lp, ajda
Ajda lepo pozdravljena
Seveda, spregledala sem, hvala ti za napotek, bom to tudi popravila.
Želim ti lepi dan in še enkrat hvala.
I.Šelmić
Pesem, ki se z malo besedami sprehodi od višav do nižav in daje občutku izginevanja še večjo razsežnost ... čestitke, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!