
Ja, hahaha .. po možnosti že lanska☺
Pohvaljen je lahko le prvi Božiček, ki je samo z eno bonboniero obdaroval več otrok.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: rima
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!