Nocoj

Nocoj bi te rada imela

nocoj bi rada pisala pesem s teboj

nocoj bi rada štela ti lase ki ti gredo na čelo

nocoj mi ne bi bilo hudo veliko govoriti

nocoj bi zlezla pod kovter s teboj

nocoj bi rada od tebe poslušala odraslo pravljico za srečno noč

nocoj bi znova drhtela kot drhtijo strune na violini z drhtenjem, da se lepše sliši

nocoj bi zlezla vate in se ne obračala nazaj v neke druge čase

nocoj bi pomahala zvezdam za izpolnjene želje in pogledila mesec po robovih

nocoj bi rada istočasno klicala novi pozdrav dnevu s teboj, istočasno

nocoj bi resnično rada bila s teboj

_________________________________________________________________

NOCOJ TE ČUTIM .

IŽ-lev

arabela

Poslano:
17. 11. 2016 ob 09:12

Nocoj se bodo uresničile vse želje. Uživaj! ;)

lp

Zastavica

romano

Poslano:
17. 11. 2016 ob 09:58

Naj se ti že končno uresničijo te sanje, pesem pa je lepa!


Lep dan želim!

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
17. 11. 2016 ob 10:06

arabela, deklica z gugalnice

arabela, lahko bi več pa bo dosti že zapišem: Iz tvojih ust v božja ušesa

in enako tudi tebi, naj se uresniči, naj bo lepo in srečno in naj dolgo traja.

Srečno!

I. Šelmić

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
17. 11. 2016 ob 10:08

romano, lepo pozdravljen

Veš, ne morem si kaj kot da z enako močjo kot si napisal napišem še jaz,

pa naj SE uresniči že končno in naj traja do neskončnosti. Hvala ti za to.

Da ti je pa pesem všeč, me pa tudi veseli.

Želim ti srečen dan in vse dobro,

I. Šelmić

Zastavica

westre

Poslano:
17. 11. 2016 ob 16:19

Ne samo nocoj,vsak dan naj bo tako.

lp

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
17. 11. 2016 ob 16:35

westre, lepo pozdravljen

Kot praviš, naj sreča bo dobra, naj sije in sveti brez obstanka, naj bo luč,

ki ji s srečo v srcu sledimo. Ni tko.

Lep popoldan ti želim,

I. Šelmić

Zastavica

Felix

Poslano:
17. 11. 2016 ob 20:27

Nocoj je čas za ples,

Lep pozdrav

Zastavica

gorskijavor

Poslano:
18. 11. 2016 ob 00:09

Da, vsak dan naj bo tako!!!

Same lepe s pravljicami prepletene sanje <3



lp              GJ



Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 17. 11. 2016 ob 01:45
  • Prebrano 773 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 357.25

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!