
Nocoj bi te rada imela
nocoj bi rada pisala pesem s teboj
nocoj bi rada štela ti lase ki ti gredo na čelo
nocoj mi ne bi bilo hudo veliko govoriti
nocoj bi zlezla pod kovter s teboj
nocoj bi rada od tebe poslušala odraslo pravljico za srečno noč
nocoj bi znova drhtela kot drhtijo strune na violini z drhtenjem, da se lepše sliši
nocoj bi zlezla vate in se ne obračala nazaj v neke druge čase
nocoj bi pomahala zvezdam za izpolnjene želje in pogledila mesec po robovih
nocoj bi rada istočasno klicala novi pozdrav dnevu s teboj, istočasno
nocoj bi resnično rada bila s teboj
_________________________________________________________________
NOCOJ TE ČUTIM .
Nocoj se bodo uresničile vse želje. Uživaj! ;)
lp
Naj se ti že končno uresničijo te sanje, pesem pa je lepa!
Lep dan želim!
arabela, deklica z gugalnice
arabela, lahko bi več pa bo dosti že zapišem: Iz tvojih ust v božja ušesa
in enako tudi tebi, naj se uresniči, naj bo lepo in srečno in naj dolgo traja.
Srečno!
I. Šelmić
romano, lepo pozdravljen
Veš, ne morem si kaj kot da z enako močjo kot si napisal napišem še jaz,
pa naj SE uresniči že končno in naj traja do neskončnosti. Hvala ti za to.
Da ti je pa pesem všeč, me pa tudi veseli.
Želim ti srečen dan in vse dobro,
I. Šelmić
westre, lepo pozdravljen
Kot praviš, naj sreča bo dobra, naj sije in sveti brez obstanka, naj bo luč,
ki ji s srečo v srcu sledimo. Ni tko.
Lep popoldan ti želim,
I. Šelmić
Da, vsak dan naj bo tako!!!
Same lepe s pravljicami prepletene sanje <3
lp GJ
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!