Zlatorez besed

Brez razmisleka,

zarežem v besede

pustim le svojo bežno misel,

da odrinem se v sebe.

 

Gluha,  ne spustim besede,

ovita v plašč nevidnosti,

sem moč svetlobe al sivine,

krdelu soj previdnosti.

 

Prepuščam  toku se v sebi,

izognem morju se plitvine.

 

Živim lebdeča med svetovi

nič ne dam, vzamem nič,

le svoja sem; sama svoj zatič.

arabela

gorskijavor

Poslano:
17. 11. 2016 ob 00:42

zelo samozavestna in svoja, to mi je všeč,

nič uklanjanja <3


lp                GJ

Zastavica

arabela

Poslano:
17. 11. 2016 ob 01:12

Hvala, GJ.

Včasih sem tudi takšna. ;)

lp

Zastavica

romano

Poslano:
17. 11. 2016 ob 10:01

Živim lebdeča med svetovi

nič ne dam, vzamem nič,

le svoja sem; sama svoj zatič. Kot je zapisala že G.J. lepa in samozavestna, všeč mi je arabela.


Lep dan ti želim!

Zastavica

arabela

Poslano:
17. 11. 2016 ob 15:00

Hvala. Lep dan tudi zate, Romano.

Zastavica

westre

Poslano:
17. 11. 2016 ob 16:16

Lepo zarezala v besede.

lp

Zastavica

Felix

Poslano:
17. 11. 2016 ob 23:15

Beseda nas vodi, beseda nas sodi, v naših srcih živi.


Lep pozdrav

Zastavica

arabela

Poslano:
17. 11. 2016 ob 23:21

Westre in Felix, hvala vama. Včasih je tudi pri besedah potreben zlati rez, pa ne tisti neprijetni.

Lep večer, obema.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

arabela
Napisal/a: arabela

Pesmi

  • 17. 11. 2016 ob 00:05
  • Prebrano 705 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 308.31

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!