
Brez razmisleka,
zarežem v besede
pustim le svojo bežno misel,
da odrinem se v sebe.
Gluha, ne spustim besede,
ovita v plašč nevidnosti,
sem moč svetlobe al sivine,
krdelu soj previdnosti.
Prepuščam toku se v sebi,
izognem morju se plitvine.
Živim lebdeča med svetovi
nič ne dam, vzamem nič,
le svoja sem; sama svoj zatič.
zelo samozavestna in svoja, to mi je všeč,
nič uklanjanja <3
lp GJ
Živim lebdeča med svetovi
nič ne dam, vzamem nič,
le svoja sem; sama svoj zatič. Kot je zapisala že G.J. lepa in samozavestna, všeč mi je arabela.
Lep dan ti želim!
Beseda nas vodi, beseda nas sodi, v naših srcih živi.
Lep pozdrav
Westre in Felix, hvala vama. Včasih je tudi pri besedah potreben zlati rez, pa ne tisti neprijetni.
Lep večer, obema.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: arabela
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!