
Ali je pot res le ena in
se na tisoče drugih vanjo zliva ter
le enkrat dokončno zlije?
Ali je vsak korak le vračanje?
In smo tukaj res vsi samo hodeči v krogu?
Ali ljubiti drugega pomeni "čuvaj me"?
In ljubiti sebe "tukaj sem"?
Ali je vsak le podaljšek sebe?
In tebe sploh ni?
Ali pa smo vsi eno in
midva sploh ne obstajava?
In so res le sence tiste, ki hodijo?
Smo bitja večnosti
in vračanja.
Utelešeni okovi izkušenj
...ker...
konec nikoli ni konec
in začetek je vedno le nadaljevanje.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Barby
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!