V odhajanju/h prihajanju?

Ali je pot res le ena in

se na tisoče drugih vanjo zliva ter

le enkrat dokončno zlije? 

 

Ali je vsak korak le vračanje?

In smo tukaj res vsi samo hodeči v krogu?

Ali ljubiti drugega pomeni "čuvaj me"?

In ljubiti sebe "tukaj sem"?

 

Ali je vsak le podaljšek sebe?

In tebe sploh ni? 

Ali pa smo vsi eno in

midva sploh ne obstajava?

In so res le sence tiste, ki hodijo?

 

Smo bitja večnosti

in vračanja.

Utelešeni okovi izkušenj

...ker...

konec nikoli ni konec

in začetek je vedno le nadaljevanje.

 

 

Barby

li

li

Poslano:
12. 11. 2016 ob 08:43

Všeč.


lp

Zastavica

Barby

Poslano:
12. 11. 2016 ob 14:00

Hvala, li**


Lp





Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 11. 11. 2016 ob 20:18
  • Prebrano 680 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 264.08

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!