Umreti

Vsebina objave odstranjena na zahtevo avtorja.

Izbrisan uporabnik

Tamara Turšič

Poslano:
30. 10. 2016 ob 08:32

Dobra.

Kako prav imaš. Umremo takrat, ko ne čutimo več.

Lep dan imej, Aljaž!

Buču si že izrezljal? Da preženeš čarovnice?

T.

Zastavica

arabela

Poslano:
30. 10. 2016 ob 08:34

"Upam, da ne živiš le zame." Kako močen stavek! Lp.

Zastavica

Aljaž Božičko, Gabriela Janež, Jasna Janež

Poslano:
30. 10. 2016 ob 11:01

Hvala za misli :)

Buč verjetno ne bom rezal, bo pa mama kot vsako leto prižgala glineno bučo, ki sem jo prinesel iz Prekmurja :)

Heh, bo držalo arabela. Sploh ne vem kje bi se prijel komentarja x). Imam recimo dostojno veliko gradiva na to temo če zanima (študent, moram priporočiti ^_^). Nekdanje dekle se je, ko je bila še sama, rezala, baje vsako poletje od osamljenosti/depresije. Ne vem kaj se sicer sedaj dogaja z njo, vendar upam, da se zgodovina ne ponavlja. Lepo je, če znajo ljudje živeti vsaj s sabo.

Lep pozdrav :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Izbrisan uporabnik
Napisal/a: Izbrisan uporabnik

Pesmi

  • 30. 10. 2016 ob 04:33
  • Prebrano 663 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 97.47

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!