
Nikogar ne zapusti
pesem ti, ki v meni upaš.
Ne delaj zagonetnih korakov,
pojdi skozi tunele
v svetlobo.
Prežarči temo
turobne noči,
povej mi,
da mi te ni potrebnno
niti vprašati.
Pohodi uverturna vprašanja,
naj bo ravnina,
kot je ravna mater Zemlja,
na tvoji strani enega srca,
ko me raztegneš
in v mene naseliš
še eno domovino.
Kamen v ravnini,
pot brez gozdov,
pot s samim cvetjem,
da te lahko dlje vidim.
Pesem, ti, gospodarica moja
in vseh najinih nočeh,
ko sanjava
in si upava
Živeti.
Odgovori blago,
ne rani,
če ne bo ran,
ne boš imela bolečine.
Pesem naj ponese med ljudi
misli tvoje,
naj vsak ulovi v srcu
del lepe poezije tvoje:-)
Lep dan ti želim
westre,
lepo pozdravljen v novo, naj poezija širi duha.
V srcu in mislih.
Lep pozdrav,hope
Jp. Ljubezen v nas je najpomembnejša, vse ostalo se obrača v naših življenjih.
Lepo si napisala.
Lepo bodi,
T.
Tamara,
saj je lepi dan, naj bo pesem, ki nas vodi. V nas samih in okoli nas.
Enako, vse dobro.
hope
Bila je kot zvezdica,
katera je vedno tlela,
naenkrat je vzplamtela,
ter nas vse prevzela,
sedaj ni več dneva,
brez vaših peres,
moji poeti.
Hvala hope in srčni prijatelji.
Lepo napisana pesem. Vidi se, da v vsaki pesmi najdeš smisel svojega življenja...
Nočko!
Romano, dobro jutro
Veseli me, da ti je bila moja pesem o pogumu moje pesmi všeč. Zato, ker ima
vsakdo pesem svojega življenja na dolgem traku napisano in tisočkrat podčrtane
stavke. Vse dobro ti želim Romano
hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!