Bosa

Bosa zdaj hodiš z drugim po travi,
a še zmeraj prisotna v moji si glavi.
Vsi strastni poljubi in nežni dotiki,
zdaj nemo živijo samo še na sliki.

V dvoje spet gledaš sončne zahode,
pri tebi sem jaz, že dolgo iz mode.

Pri meni priznam, je malo drugače,
mi niso uspele vse te zvijače.
Nepredstavljivo je morje brez vode
in moje življenje brez tvoje podobe.

Pijana od ljubezni, živiš v nebesih,
davno pozabljena, je poroka na kolesih.

Ostale so mi samo še sanje
in trenutek, ko ti se prikradeš vanje.
Tiho in plaho pristopim do tebe,
te primem za roko in ne spustim več od sebe.

sanchez

Tagore

Poslano:
15. 10. 2016 ob 22:49

Vem.

Vem.

Zakaj si še vedno obut?

Luštna, Izpovedna. 

Malo skrivnostna......

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

sanchez
Napisal/a: sanchez

Pesmi

  • 12. 10. 2016 ob 16:20
  • Prebrano 773 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 93.12

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!