
on živi za naslado
ona ljubi nemir
on liže čokolado
ona neti prepir
on ne ve kaj je narobe
ona ne kaj je prav
on podtika tegobe
ona mu greje kakav
Zabavna primerjava. Veš; osebno sem raje mačka, kot psica. Svoboda in trma. Brez povodca!
Hudomušen pozdrav "filia"
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Klem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!