Maček in psica

on živi za naslado

ona ljubi nemir

on liže čokolado

ona neti prepir

 

on ne ve kaj je narobe

ona ne kaj je prav

on podtika tegobe

ona mu greje kakav

Klem

Tamara Turšič

Poslano:
31. 08. 2016 ob 13:57

:-)))

Ja. Zna biti tako.

Lp

T.

Zastavica

filia

Poslano:
31. 08. 2016 ob 18:47

Zabavna primerjava. Veš; osebno sem raje mačka, kot psica. Svoboda in trma. Brez povodca!

 Hudomušen pozdrav        "filia"

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Klem
Napisal/a: Klem

Pesmi

  • 31. 08. 2016 ob 01:50
  • Prebrano 680 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 138.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!