Beseda je laž in laž ni beseda

Kaj pomeni, da me čutiš,

ko pa tavam tja v tri dni?

Zakaj ko spim me gledaš,

saj so tvoje sanje, kjer me ni.

 

Kar dotik pove, beseda vzame,

nežno pesem, ki jo poslušaš zaduši.

Ne pihaj v oglje, ki se ne vname,

če iščeš luč, jo najdeš v temi.

 

Klem

romano

Poslano:
30. 08. 2016 ob 20:59

Zelo lepa pesmica...


Lp, romano

Zastavica

Tamara Turšič

Poslano:
31. 08. 2016 ob 14:13

Ja, Klem.

Prav imaš. V temi so sanje.

Lp

T.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Klem
Napisal/a: Klem

Pesmi

  • 30. 08. 2016 ob 20:42
  • Prebrano 645 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 113.28

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!