
Žuto - nova zelena
O žuto,
što te mrzim
žuto.
Al ne zbog sunca,
nego zbog ljubomore,
koja pejzaž prekriva.
O žuto,
baš bi mi bilo drago žuto,
pa možda i vrlo naduto,
da prije nego što te kloniram,
šaljem te u kurac.
Giallo - il nuovo verde
O giallo,
ti odio
giallo
Ma non per il radior solare,
bensi per la gelosia
che il paesaggio offusca.
O giallo,
ne sarei molto lieta giallo,
e me ne vanterei persino
se prima di clonarti,
ti spedirei a fanculo.
Rumena - nova zelena
O rumena,
kako sovražim te
rumena
Ne zaradi sončnosti tvoje,
temveč ljubosumja,
s katerim pejsaž prekrivaš.
O rumena,
presrečna bi bila rumena
in nadvse naduta,
če te,
še preden te kloniram,
pošljem v kurac.
Yellow - the new green
Oh yellow,
I hate you
yellow
But not for the solar light you're emitting
but rather for the jealousy
that blurs the landscape all around me.
Oh yellow,
I would be very pleased yellow,
and also very excited
if I could only,
before I clone you,
order you to fuck off!
Rada imam rumeno. Vesela je.
Je pa lahko tudi barva pohlepa. To preziram.
Lp,
T.
Sama sem ljubiteljica zelene :-)
Ako gledamo psihologijo barv ima rumena mnogo več pomenov: pripisujejo ji tudi ljubosumje. No, tu je šlo za povsem drug pomen, ki je povzročil moje besnilo. :-D
Malo rumene uporabljam, ampak jo imam rada, sliko oživijo nekak... .
Lepo Lara*.
Lp,hope
Tudi majoneze so večinoma rumene in druga drugi zavistne. c c c. :-D :-D :-D
ti amo
giallo -
nel
verde
Lep pozdrav
Dimitrij
Il giallo nel verde ci sta'... Si to mislil povedat, morda? :-D
Si, insieme con il blu! Ho già corretto.
Samo mali trening. Italijanščine se namreč nisem nikoli učil. Upam, da mi nisi zamerila.
Pozdrav
Dimitrij
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Lara Arh
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!