
zarasti se vame
kakor cepič
da bom polna
močnejša
držala veje plodov
razpeta
... razpeta
in dišeča
tako čudovito gostobesedna!
Lp, breza
Ne dvomim v moč, dišeča, pa prepriča.
Lp,
T.
Čestitke za to presežno pesem!
Lp, Jošt Š.
Pi - Irena,
tole je pa odlično v vseh pogledih.Večplastno ( tako deluje name ).
lp GJ
Svit, Breza, Tamara, Jošt, gorskijavor,
najlepša hvala za vse lepe pridevnike.
Tako pač je. Večina nas hoče biti oplemenitena, največkrat z ljubeznijo, veliko pa se nas križa kar samih ;). Seveda je še dodanih vrednosti. Za kak esej, pa se mi ne da. :)
Hvala vsem, ki ste pogledali na moj križ in seveda hvala, da sem lahko razpeta.
<3
Irena, Pi
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!