
gorski javor,
če imajo odprto streho še veliko bolj, ni tko...
Lep jutranji pozdrav,
hope
B. hope,
ja potem jim lase ne sivijo, ampak se jim kuštrajo ( na koncu jih pa v vsakem primeru boli glava ).
Zato pa jaz ne hodim na morje, pa penzija je še vedno jezna in mi ne pusti zapravljati.
Kmalu lepo sončno jutro
GJ
Gorski javor, slikovito za 5.
Lp,
Katica
Romano,
lepo pozdravljen, ali tebe tudi kaj prepihuje ( če si še na dopustu, seveda )?
Lp gorski javor
Katica,
hvala ti na branju in pohvali.
lp GJ
O ja, še sem na dopustu, bomo preživeli, ni sile. Hvala na vprašanju in lep pozdravček...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: gorskijavor
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!