
Pljusak me zatekao tik uz more i ta čarolija spajanja nebeskog zdenca sa pjevom valovlja potakla mi plimu radosti ....
Sanjarila sam da sam ti u naručju, grlimo se u plesu, slavimo Život!
...
Kao blagost te odjednom
osjećam: svoje sjene
sjenu.
Kao jutro umiveno,
što se iz uzdaha noći
budi
i
svjetlo nudi.
...
Kliktaj galebova i pjesmu valovlja ostavljam u našoj uvali...
...
Ema: "prstohvat sna"
Nježan je, poetičan i beskrajno čitak ovaj lirski pratohvat sna. (Ne znam, ali mi se čini da je u naslovu tzv. slovna greška).
lpm
Hvala Vam, dragi Mirko...zbilja je slovna greška! -to je "prstohvat sna"... idem popraviti, a Vama osmijeh i pozdrav ostavljam!
Emilija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Emilija Vasiljević
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!