
Anže, pozdravljen v imenu uredništva.
Za začetek te prosim, da pripis k pesmi, kakršnokoli vprašanje ali dodatek, pripombo, itd., prestaviš v komentar pod pesem. V razdelku za pesem naj bo samo izdelek.
LP, Lidija
zanimiva preprosta rimanka, ki pa bi potrebovala kakšen ritmičen in skladenjski popravek, da bi bila v popolni formi. Kar pa se vsebine tiče, ja, pesem posvečena nekomu, ki je izgubil bližnjega ... Na tvoje vprašanje mnenju lahko odgovorim tole: V sestavku je veliko že znanih besednih zvez (klišejev, že prevečkrat slišanih), poskusi se pomakniti s tega osnovnega nivoja in najdi kaj svojega, originalnega, poskusi s simboli in primerjavami, miselnimi preskoki itd ...
Velja tudi za vse tvoje rimanke, kar si jih do sedaj objavil na portalu. Še enkrat dobrodošel in naj te tale moja odkritost nikar ne vzame poguma za objavljanje. Pesem.si obratuje kot delavnica za pomoč ustvarjajočim, če si pomoči želijo. Vsak pesem lahko kadarkoli postaviš v delavnico in me (ali katerega od urednikov) opozoriš nanjo, tudi ostali člani portala se vključijo in pomagajo.
LP, lidija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Anže Fijavž
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!