
pa še kakšen kašelj do solz... in sluzi,,,, pred 20 leti nehal po 15 letih kajenja, in bedak začel znova pred letom dni,,, takrat sem nehal v prvem poskusu,,, zdaj pa mi ne uspeva niti v 100 tem
ma, js vsak dan vsaj 30-krat neham - zmerej rata :-)
jaz pa ti in Svetlana smo najboljši par :) samo ona nikoli ne neha.....presenečati.
ps
dokler sem travo kadil nisem imel takih problemov kot zdaj z tole hudičevo zeljo. no ja trava prepovedana jaz pa sem la(e)galist,, spoštujem zakone :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Tomaž Mahkovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!