Haiku 80

vivček podarja
kačje vijuge dima
solzi v očesu

Tomaž Mahkovic

srecok

Poslano:
31. 05. 2016 ob 09:59

pa še kakšen kašelj do solz... in sluzi,,,, pred 20 leti nehal po 15 letih kajenja, in bedak začel znova pred letom dni,,, takrat sem nehal v prvem poskusu,,, zdaj pa mi ne uspeva niti v 100 tem

Zastavica

Tomaž Mahkovic

Poslano:
31. 05. 2016 ob 10:50

ma, js vsak dan vsaj 30-krat neham - zmerej rata :-)

Zastavica

srecok

Poslano:
31. 05. 2016 ob 10:55
Spremenjeno:
31. 05. 2016 ob 10:59

jaz pa ti in Svetlana smo najboljši par :) samo ona nikoli ne neha.....presenečati.

ps

dokler sem travo kadil nisem imel takih problemov kot zdaj z tole hudičevo zeljo. no ja trava prepovedana jaz pa sem la(e)galist,, spoštujem zakone :)


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Tomaž Mahkovic
Napisal/a: Tomaž Mahkovic

Pesmi

  • 30. 05. 2016 ob 12:40
  • Prebrano 617 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 153.71

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!