
Kaj misliš o meni?
Me je narahlo vprašal neznanec.
Kaj naj mu rečem?
Par sladkih besed, zavijem v celofan
in mu jih položim na srce.
Naj ga ranim, da bi mi še onkraj
njegova solza omakala roke ...
Kaj sem jaz tebi?
Popotnik na poti,kratek čas je s teboj,
na drobne trenutke si srečo deliva,
večino poti molče korake loviva.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: lin
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!