Popotnik


Kaj misliš o meni?

Me je narahlo vprašal neznanec.
Kaj naj mu rečem?

Par sladkih besed, zavijem v celofan
in mu jih položim na srce.


Naj ga ranim, da bi mi še onkraj
njegova solza omakala roke ...


Kaj sem jaz tebi?
Popotnik na poti,kratek čas je s teboj,
na drobne trenutke si srečo deliva,
večino poti molče korake loviva.

lin

Komentiranje je zaprto!

lin
Napisal/a: lin

Pesmi

  • 17. 02. 2009 ob 23:43
  • Prebrano 836 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 110

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!