
imaš srečo, kaj bi šele bilo, če bi imela očala za na daleč - in ti nič več ne bi bilo blizu.
Ja, to je pa tudi res. Imaš prav.
Lep novi dan ti želim,
hope
a si še pokonci? :)
ja, hvala enako :)
mislim pa, da ti ne rabiš očal ... ne za na daleč ne za na blizu :)
Veš Polde, obstaja nehotena slepota ravno tam ko bi človek moral videti
pa večkrat ne. Hvala ti.
Lp, hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!