Bližje

Odkar imam očala za od blizu mi nič več ni daleč.

IŽ-lev

Srečko Luštrek

Poslano:
02. 02. 2016 ob 23:04

imaš srečo, kaj bi šele bilo, če bi imela očala za na daleč - in ti nič več ne bi bilo blizu.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
02. 02. 2016 ob 23:33

Ja, to je pa tudi res. Imaš prav.

Lep novi dan ti želim,

hope

Zastavica

Srečko Luštrek

Poslano:
03. 02. 2016 ob 00:12
Spremenjeno:
03. 02. 2016 ob 00:25

a si še pokonci? :)

ja, hvala enako :)

mislim pa, da ti ne rabiš očal ... ne za na daleč ne za na blizu :)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
03. 02. 2016 ob 05:16

Veš Polde, obstaja nehotena slepota ravno tam ko bi človek moral videti

pa večkrat ne. Hvala ti.

Lp, hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Aforizmi

  • 01. 02. 2016 ob 11:14
  • Prebrano 639 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 128.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!