Davčne blagajne
Odkar so uvedli davčne blagajne tudi šale na svoj račun ustrezno zaračunam.
espantajo
Poslano:
11. 01. 2016 ob 13:06
bravo; dober aforizem pa še aktualen za nameček;
lp, koni
Poslano:
11. 01. 2016 ob 20:29
Hvala za pohvale. Res je. Kamorkoli pridem govorijo o tem :)
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: espantajo
Aforizmi
- 10. 01. 2016 ob 20:45
- Prebrano 707 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 137.78
