
dovoljno dugo
pod kapom nebeskom
drugačija
pa mi preostade samo
prihvatiti sve svoje
neuklopljenosti
strahove
zablude
promašaje
čežnje
samoću
ali kad zasvira glazba
za srce za dušu
kad zaboli pjesma
sve ukočene praznine
ispuni toplina
krvotok ubrza
i znam
ljubav me nije napustila
tek poneke sate i sekunde
dugog kalendara
titraje za koje ne postoji
mjerni instrument
čovjek živi i vratiti poželi
dok duboko u njemu
ljubav i dalje traži
svoj konačni oblik
zapečaćen stihom
prepoznao to netko
ili ne
"...tek poneke sate i sekunde
dugog kalendara....".............Ah, Slavice, pesma je ŽIVOT ( bez dopinga)!!! Prekrasno!Jest Milena, makar rijetki momenti, ali sse isplati :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: saraivor
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!