SMRT

Hočem že umreti,
vem da ni vredno živeti,
vem da ne ljubiš me,
vem da samo zafrkaval si se.

Moje življenje prazno je,
moje srce prazno je,
moj dan brezvezen je,
ob misli nate,
ko razočaral si me.

Izbirati sem morala,
izbrala sem ljubezen,
predati nisem upala,
ostala sem le s spomini,
tavam v temi,
žalost me bremeni.

Ko noč se naredi,
jaz zamislim si,
moja misel si le ti.

Morda tavam v temi,
morda je Luna neresnična,
morda pa le obstaja,
vendar ne v tem svetu

ChoCoŁjatt

ChoCoŁjatt

Komentiranje je zaprto!

ChoCoŁjatt
Napisal/a: ChoCoŁjatt

Pesmi

  • 11. 02. 2009 ob 17:23
  • Prebrano 834 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 80

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!