RUBAIJA 171.

Zaboravila bih te, da mi duša ne izgovara tvoje ime

u svemu  o čemu stihujem.I zemlju i nebo imenuje njime

i na sve četiri strane srca ga izvikuje, i kad ćutim o tebi.

Prebolela bih te, ali kako da te prebole moje rime?

nenamiljanovic

Komentiranje je zaprto!

nenamiljanovic
Napisal/a: nenamiljanovic

Pesmi

  • 13. 12. 2015 ob 20:55
  • Prebrano 646 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 164.43

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!