RUBAIJA 170.

 

 

O, nadobudni, greje li sunce zbog tvoje hvale toploti?

Cveta li ljiljan u polju zbog tvoga divljenja krasoti?

Peva li ptica u lugu da tebe zadivi ili što pesmom živi?

Nisi pesnik, ako pišeš za lovore, ako ti nagrada nije u stvaranja lepoti!

 

nenamiljanovic

Komentiranje je zaprto!

nenamiljanovic
Napisal/a: nenamiljanovic

Pesmi

  • 07. 12. 2015 ob 18:30
  • Prebrano 595 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 148.68

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!