
Nemočno so stali
ob tvojem umirajočem truplu
draga svoboda.
Tista peščica zaslepljencev
ki so še verjeli vate
peščica ki je s teboj od začetka.
V blodnji se spominjaš začetkov,
ko si zaklicala
je vstal le eden,
čez mesec sta bila že dva
čez leto milijoni.
Sedaj je znova le peščica
ki ti slepo verjame
da bo bolje.
Nekoč .
Dobra.
A zakaj naslov slepo zlo? Če je tista peščica, ki verjame slepo - dobro.....
Lp
I.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: nopoet
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!