blind evil

 

Nemočno so stali
ob tvojem umirajočem truplu
draga svoboda.

Tista peščica zaslepljencev
ki so še verjeli vate
peščica ki je s teboj od začetka.

V blodnji se spominjaš začetkov,
ko si zaklicala
je vstal le eden,
čez mesec sta bila že dva
čez leto milijoni.

Sedaj je znova le peščica
ki ti slepo verjame
da bo bolje.
Nekoč .

nopoet

pi - irena p.

Poslano:
07. 11. 2015 ob 10:09
Spremenjeno:
07. 11. 2015 ob 10:11

Dobra.

A zakaj naslov slepo zlo? Če je tista peščica, ki verjame slepo - dobro.....


Lp

I.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

nopoet
Napisal/a: nopoet

Pesmi

  • 07. 11. 2015 ob 05:11
  • Prebrano 698 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 208.77

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!