
Tu je
sonce
v prsih pa rahlo oblačno
cijazim nekje
med kislim nasmehom
in robu slane tekočine
takšen dan pač
a v daljavi diši na bolje
vsaj zdi se mi
in res
z malce domišljije
sem prepričan
da slišim tvoj korak
prihajaš
in nekega dne
boš tu.
Res je, nekega jutri. In ne bo bolelo, velja.
Bodi lepo Igor.
hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!