Vanilija in valovanje

Dišijo tvoji sladki boki.

So kakor dišeči vaniljevi oboki.

Poljubil rad bi popek. In potem še malo više.

Bradavičkam bliže in trenutek kasneje še malo niže.

Potem bi stegna tvoja rad pobožal.

Najprej nežno. Potem pa krepko in konkretno.

Tako visoko, da bi se počutila fletno.

Zatem prijela bi me tam.

Pa saj veš kam.

Nežno. Z pravo mero občutkov.

Posvetila bi se uživanju trenutkov.

In potem še jaz.

Robati moški.

Zagrabil bi te za joški.

Zastokala bi zdaj na glas.

Obrnila na pravo stran,

Da bi se lahko nataknila nanj.

Valovanje!

Kakor lucidne sanje.

Valovanje!

Ne to niso sanje.

Sem že na vrhu in čakam, da prideš.

Vidim te.

Ljubim te.

Abax Iman

Komentiranje je zaprto!

Abax Iman
Napisal/a: Abax Iman

Pesmi

  • 12. 10. 2015 ob 16:15
  • Prebrano 583 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 279.59

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!