LJUBIM

LJUBIM ....

 

Ljubim! Želim te ljubiti,
Živiš v mojem srcu in v duši,
Trpim in ljubim to bolečino.


Tako rada pomislim nate,
včasih ne vem kje naj začnem.
V sebi lovim sanje,


Hočem izdelati svoje življenje
v lepem pisanem vrtu.
V njem bi imela lepo sonce.


Ne rabiš mi nositi vrtnice,
prinesi mi tvoje sladke ustnice
in okusno aromo na tvojem telesu.

NEVENKA

Komentiranje je zaprto!

NEVENKA
Napisal/a: NEVENKA

Pesmi

  • 12. 10. 2015 ob 07:50
  • Prebrano 655 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 211.01

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!