
Ništa ti neću reći,
vrijeme odronom prijeti.
U ljuti galop se sprema.
Protoptane,
mogle bi svenuti i
naše sijede sjene.
-Meni je žao valcera naših
ne otplesanih ;
staza i brežuljaka mekanih,
ne optrčanih.
.... Bilo je: Dame biraju!
Ti si skrenuo pogled...Ja sam
spustila ruke.
Oko nas- drugi su plesali!
i smijali se... I smijali se.
Brežuljci i danas podrhtavaju.
Staze biraju borove
i valcer je!
A naš neotplesani tuguje.
Njemu je žao,
njemu je žao, žao-
- plahe mladosti naše...
Ema:"skice za uzdah ili pjesmu"
Prelepa pesma...odiše nežnim i neuprljanim emocijama!
Lp Stella
Hvala, draga Stella!
- Lp.
Emilija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Emilija Vasiljević
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!