Nostalgija

Ništa ti neću reći,

vrijeme odronom prijeti.

U ljuti galop se sprema.

 

Protoptane,

mogle bi svenuti i

naše sijede sjene.

 

-Meni je žao valcera naših

ne otplesanih ;

staza i brežuljaka mekanih,

ne optrčanih.

 

.... Bilo je: Dame biraju!

Ti si skrenuo pogled...Ja sam

spustila ruke.

Oko nas- drugi su plesali!

i smijali se... I smijali se.

 

Brežuljci i danas podrhtavaju.

Staze biraju borove

i valcer je!

 

A naš neotplesani tuguje.

 

Njemu je žao,

njemu je žao, žao-

- plahe mladosti naše...

 

Ema:"skice za uzdah ili pjesmu"

 

Emilija Vasiljević

Stella de la Cruz

Poslano:
18. 09. 2015 ob 22:10

Prelepa pesma...odiše nežnim i neuprljanim emocijama!

Lp Stella

Zastavica

Emilija Vasiljević

Poslano:
19. 09. 2015 ob 10:12

Hvala, draga Stella!

- Lp.

Emilija

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Emilija Vasiljević
Napisal/a: Emilija Vasiljević

Pesmi

  • 18. 09. 2015 ob 12:55
  • Prebrano 682 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 68.74

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!